موضوعات

نرم افزار های مورد نیاز

  تبلیغات متنی

  راهنمای خرید

  • آبان ۲۷, ۱۳۹۴

  ‌‌*راهنمای گام به گام خرید آنلاین از این سایت*

  برای دیدن عکس های زیر در اندازه واقعی بر روی آن ها کلیک کنید:

  *آموزش خرید از درگاه بانک ملی*

  مرحله اول:

  مرحله دوم:

  توجه: شماره همراه با 09 باید شروع بشه.

  مرحله سوم:
  وارد درگاه پرداخت می شوید و در این قسمت باید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید. اگر رمز پویای کارت خود را فعال کرده اید باید در قسمت رمز دوم، بر روی دریافت رمز پویا کلیک کنید تا رمز پویا برایتان پیامک شود. پس از دریافت رمز پویا از طریق پیامک، حدود 60 ثانیه فرصت دارید رمز پویا رو در قسمت رمز دوم وارد کنید و ثبت نهایی را انجام دهید.

  مرحله چهارم:
  در صفحۀ بعد بر روی تکمیل خرید کلیک کنید. یا بصورت خودکار به صفحه نهایی هدایت می شوید.

  0000d55-melli

  مرحله پنجم:
  ( اگر پنجره ای زیر برایتان اومد بر روی Continue کلیک کنید. )

  O000007

  مرحله پایانی:


  نکته1: در مرحله پنجم حتما حتما بر روی دکمه Continue کلیک کنید ( ممکن است این پنجره باز نشود لذا به مرحله پایانی هدایت می شوید ) تا به صفحۀ دانلود هدایت شوید، اگر بر روی این دکمه کلیک نکنید، به صفحه نهایی هدایت نمی شوید و پرداخت شما با مشکل مواجه خواهد شد. تراکنش های ناموفق (در صورت کسر شدن مبلغ) به حساب سایت واریز نمی شوند بلکه پس از حداکثر 72 ساعت توسط بانک برگشت داده خواهند شد.


  نکته2:
  جهت دانلود از این سایت با نهایت سرعت، حتما نرم افزار Internet Download Manager را در کامپیوتر یا گوشی خود نصب کنید.


  نکته3:
  بعضی از فایل ها دارای پسوند zip هستند و با نرم افزار Winrar باز می شوند.پس حتما باید نرم افزار Winrar یا نرم افزارهای فشرده ساز دیگر را در کامپیوتر یا گوشی خود نصب کرده باشید.


  نکته4: پیشنهاد می شود که فقط از مرورگر فایرفاکس برای خرید از سایت استفاده کنید.

  نکته5: فایل هایی که پسوند pdf دارند، با نرم افزار Adobe Acrobat Reader یا Foxit Reader و یا نرم افزارهای مشابه، باز می شوند.


  نکته 6: ( مخصوص کاربرانی که با گوشی اقدام به خرید می کنند ): برای دانلود فایل ها فقط و فقط از مرورگر فایرفاکس (Firefox) استفاده کنید تا با خطاهای احتمالی روبرو نشوید.


  *** اطلاعیه: از خرید مجدد فایلی که به تازگی خریداری کرده اید، جداً خودداری کنید. لینک دانلود به ایمیلی که هنگام خرید ثبت می کنید ارسال می شود. اگر ارسال نشده و می دانید که خرید موفق انجام داده اید ولی برای شما ناموفق ثبت شده، از طریق دو راه ارتباطی زیر با ما در تماس باشید. در صورتی که یک فایل مشابه را دوبار خریداری کنید، مبلغ اضافی بازگشت داده نمی شود.

  بازه زمانی پاسخگویی به سوالات شما از 30 دقیقه تا 24 ساعت متغیر است. لذا منتظر پاسخ بمانید.

  jafarnodeh.shop@gmail.com

  ارتباط با ادمین از طریق تلگرام: en_farsi@

  • 12,469 بازدید
  logo-samandehi