قوانین سایت

*** کپی برداری از مطالب و فایل های این سایت به هیچ عنوان مورد رضایت بنده نیست و پیگرد قانونی خواهد داشت.

‌‌

*** شما فقط حق استفاده از فایلی که خریدید را دارید و حق ندارید فایل خریداری شده از این سایت را در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، فیس بوک و… به اشتراک بگذارید.

*** اطلاعیه: از خرید مجدد فایلی که به تازگی خریداری کرده اید، جداً خودداری کنید. لینک دانلود به ایمیلی که هنگام خرید ثبت می کنید ارسال می شود. اگر ارسال نشده و می دانید که خرید موفق انجام داده اید ولی برای شما ناموفق ثبت شده، از طریق دو راه ارتباطی زیر با ما در تماس باشید. در صورتی که یک فایل مشابه را دوبار خریداری کنید، مبلغ اضافی بازگشت داده نمی شود.

1. در صورت مشاهده صفحه سفید و عدم دانلود فایل، لینک دانلود را کپی کرده و در مرورگر موزیلا فایرفاکس اجرا کنید. ( در صورت خرید با موبایل )
2. بسیاری از فایل های این سایت، در زمانِ ارسال پُست، بصورت رایگان موجود نبوده و یا به سختی پیدا می شدند ولی بعدها افراد زیادی فایل های سایت ما را خریدند و رایگان منتشر کردند که به هیچ وجه مورد رضایت ما نیست.
3. ممکن است این فایل در اینترنت بصورت رایگان موجود باشه. لذا قبل از خرید این فایل، حتماً جستجوهای لازم را انجام دهید و در صورتی که به نتیجه ای نرسیدید می توانید اقدام به خرید این فایل نمایید. چون اگر بعداً از خرید متوجه شوید که فایل بصورت رایگان در اینترنت موجود بوده، هیچ مبلغی بازگردانده نمی شود.
4. لینک دانلود به مدت 90 روز فعال است و پس از آن منقضی خواهد شد. پس از اتمام انقضاء لینک دانلود، می توانید به ما ایمیل دهید تا لینک جدیدی رو خدمتتون ارسال کنیم.
5. اگر فایلی که دانلود کردید با توضیحاتی که در سایت نوشته شده، مغایرت دارد از طریق ایمیل یا تلگرام و یا ثبت نظر در سایت به ما اطلاع دهید تا هزینه کامل رو برگردونیم.
6. مسئولیت خرید اشتباهی و یا خرید تکراری فایل، متوجه خود شماست چون بعد از خرید فایل، امکان برگشت پول وجود ندارد.
7. پاسخگویی به سؤالات و مشکلات مربوط به فایل بصورت 24 ساعته است و ممکن است حداقل 30 دقیقه و یا نهایتاً 24 ساعت به طول بیانجامد.
8. 4 راه ارتباطی شما با ما عبارتند از:
1. درج کامنت در سایت
2. ایمیل jafarnodeh.shop@gmail.com و
3. ارسال پیام در تلگرام به آیدی @En_farsi

4. پیج اینستاگرامی: https://www.instagram.com/alijafarnode.ir
کليک بر روی دکمه پرداخت آنلاین، به معنی پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

مدیر فروشگاه در راه ترجمه